Akne

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

skinoren krema

maja

Zanima me samo kako djeluje skinoren krema?Dermatologinje mi je rekla da krema ublažuje nastajanje ožiljaka ili preferira u stvaranju ožiljaka..Nisam ju točno razumila od ovo dvoje,pa ako možete da mi objasnite ukratko..Hvala

mr. sc. Jadranka Sokol, dr. med.

Poštovana Majo!

Skinoren krema je azaleična kisleina koja ima antibakterijski i komedolitički učinak.Ona djeluje protu-upalno tj. smanjuje broj mitesera i upalnih čvorića -prištića,a osobito ublažava crvenilo lica!

Pozdrav!