Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergija na nikal???! hitno

JerkyAndrea

Lijep pozdrav doktore
Dugo vremena koristim britvice kao sredstvo za depilaciju nogu,
međutim već duže vremena, pa čak i prije bi se znalo događati da mi noge dobiju crveni jaki osip,kao upala,koji zna biti poprilično bolan, i kao da peće
koristila sam razne gelove, međutim apsolutno ništa ne pomaže,
da li je moguće da se radi o alergiji na nikal, i što napraviti?

Darko Richter, dr. med.

Itakako je moguće, skoro i sigurno. Obratite se dermatologu.