Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergija na pelud

superjasko

poštovani,
imam alergiju na pelud, svako proljeće počnem piti tablete (escontral) i sprej (avamys)..a primjetio sam da mi smeta svježe pokošena trava, sijeno te borova pelud (radim uz šetnicu sa borovima)

danas sam dobio novi parfem, calvin klein one, i nakon nanošenja sam počeo kihati
zanima me možete li iz sastava vidjeti što bi mogao biti uzrok reakcije..

hvala unaprijed

sastav:

INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, LINALOOL, LIMONEN E, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, BHT, CITRAL, TETRASODIUM EDTA, ISOEUGENOL, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, HYDROLYZED JOJOBA ESTERS.

Darko Richter, dr. med.

Ne mogu, jer ne znam da li ste ikada radili alergološku obradu, i koji profil alergija imate.