Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

iskasljavanje

misevi

Postovani! Tri godine u odredjeno doba godine imam iste probleme koji me muce. Sake godine kad se temperature spuste do 0 imam problem s jakim kašljom a uz kasalj ide i bijela pjenasta sluz koju izbacujem i na nos i na usta prilikom kaslja, to me drzi od 3 do 4 mjeseca prek ljeta se djelomicno smiri. O cemu je rijec sta mi je cinit i cime da se lijecim?
Unaprijed Zahvaljujem!

Darko Richter, dr. med.

Ne znam. Čak ne mogu reći da to jest, ili nije alergija. Možete se alergološki testirati da se barem to isključi ili potvrdi.