Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

osip na licu od morske vode

tarlacn

Devojka i ja radimo na brodu i vec 5 godina se desava isto. Kad god odemo da se okupamo u moru ili okeanu i njoj se lice pokvasi sutradan dobije crveni osip koje se kasnije pretvore u nesto kao bubuljice sa belim vrhom. Ona maze kaladontom i one se sasuse i nestanu ali kad sledeci put pokvasi lice u moru ponovo se sve isto ponavlja.
Ima li neka krema ili nesto sto bi moglo to da spreci da se ne desava uopste?

Puno hvala...

Darko Richter, dr. med.

Ne znam zašto mislite da je ovo alergija, jer, nije. Možda da upitate na forumu dermatologije, ovdje.