Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Da li sam trudna?!?!

zabrinuta9

Postovani,

imala sam mjesecnicu 8.6, u medjuvremenu sam imala odnos sa deckom,bez zastite,nije ejakulirao u mene. S obzirom na to da mi mjesecnica kasni vec 7 dana,bojim se da nije rijec o trudnoci.Inace,na nekih 7 dana prije nego sto dobijem pojavljuje mi se bijeli iscjedak,bolovi u ledjima,pristici,promjene raspolozenja,blagi bolovi u dnu stomaka...i sve te simptome i sad imam (poceli su se javljati prije 2-3 dana),ali jos nisam dobila.U zadnjih 15-ak dana imala sam nekih promjena u zivotu(prekinula sam s deckom,promijenila mjesto stanovanja,promjene klime,i tako tih nekih stvari oko kojih sam se sekirala,i sad jos i to sto kasni,pa stalno razmisljam sta ako bude trudnoca,sta da uradim,tako da sam stalno pod pritiskom),pa me zanima jel bi to mogao biti uzrok,ili se ipak radi o trudnoci?Test jos nisam uradila(bojim se ishoda,mada znam da je ovako jos gore).I ako mi mozete navesti neke simptome trudnoce koji se mogu javljati na pocetku,jer od onih standardnih(mucnina,povracanje,odbojnost prema hrani koju inace volis i sl.),nisam osjetila.
Unaprijed hvala na odg.

Darko Richter, dr. med.

Morate pitanje plasirati na forum ginekologije i opstetriciji. Ovo je fourm za cjepiva.

Darko Richter, dr. med.

Oprostite, ovo je forum za astmu, a kako odgovaram i na forumima za cijepiva i za alergije, pomiješao sam. U svakom slučaju, idite na forum za ginekologiju.

suzanaa51

Zadnji mestruaciju imala sam 21.07, mjesečni ciklus mi traje oko 30 dana 3.08. Dečko je svršio u mene koje su šanse da sam trudna ?

Darko Richter, dr. med.

Ne mogu se u ovo upuštati, morate ići na forum ginekologije.