Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Febrilna konfuzija

AmirLucas

Zanima me da li dijete u pravilu mora imati laganu temperaturu da bi dobio napad konfuzije je to se dobije od naglog skoka temp pa bih volio znati da li je pogrešno dati lijek pri temperaturi od 37.2 da se napad Nebi dogodio lijep pozdrav

Darko Richter, dr. med.

Ovo je pitanje za forum pedijatrije. Konfuzija ili konvulzija?