Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

visok crp i sedimentacija

kdaca

Postovani,majka od 66 godina boluje vec godinu dana od bronhijalne astme i alergija.imala je i zimus blazu upalu pluca.prije 20 dana radila je nalaz krvi,sve u redu.danas je opet radila i crp je
62 a sedimentacija 57
,mislim da su leukociti malo ispod granice.do ponedeljka je ne moze primit porodicni ljekar.molim vas za Vase misljenje.

Darko Richter, dr. med.

Ima neku bakterijsku infekciju, a koja nema veze s astmom. Možda upala bubrega, možda kronična opstruktivna plućna bolest, možda sinuitis, možda hipostatska pneumonija, tko zna.