Bolesti štitne žlijezde

Operacija štitne žljezde

Tamara1989

Poštovani,
Dana 18.03.2014. godine mama (1956.god.) je bila na pregledu, a u nalazu stoji:
Dugo struma.
Hipertireoza pod terapijom (Favistan 10 mg)
UZV: velika dif i m.n. tox struma

Dg.: Struma diff et m.n. tox Adenoma susp Hyperthyreosis sub th,
Th.: operativna, tireoidektomija.

Liječnik je rekao da je najbolje da operaciju obavi u RH. Stoga Vas molim, za mišljenje i savjet gdje uraditi ovakav operativni zahvat u Zagrebu, jer smo dobili nekoliko savjeta tj. tuđa iskustva i mišljenja, ništa konkretno, pa se ona jako uplašila.

Bila bih Vam jako zahvalna na odgovoru...
Lijep pozdrav!!!

Tamara

Tomislav Novosel, dr. med.

Poštovana Tamara1989,

Svakako Vam mogu preporučiti Kliniku za tumore koja je referentni centar Hrvatske za kirurško liječenje bolesti štitnjače kao što Vam mogu preporučiti i ORL Kliniku KBC Sestre milosrdnice.