Bolesti štitne žlijezde

početna hipertireoza?

duke

Poštovani, molim mišljenje o slijedećim nalazima,
UZV štitnjače
Desni lobus 5,34ml, lijevi lobus 6,14ml, istmus debljine 5mm
štitnjača povećana, nešto hipoehogenije sonografske strukture. nema cista i čvorova koji bi zahtjevali daljnju obradu, nešto slabija vaskularizacija.
Hormoni: TSH 0,65 ref vr 0,25-5,00, T3 1,61 (0,92-2,33), T4 135,37 (60-120)

Ante Škaro, dr. med.

Lijepi pozdrav,

po nalazu se vide početne difuzne kronične promjene, štitnjača se mijenjala da bi vašem organizmu servirala dovoljnju koncentraciju hormona, zbog sve većeg stresa, užurbanijeg života ona se početno povećala, te sada u ovoj fazi ima nešto veću sklonost prema višoj koncentraciji hormona, to stanje treba pratiti, slijedeću kontrolu hormona učinite za 3-4 mj. Ako imate jake simptome javite mi ih na e-mail: ante.skaro@stitnjaca.com

dr Ante Škaro
Poliklinika Leptir