Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Iga nefropatija i priorix

Harosharo

Poštovani
Imam sina 8 god. kojem je dijagnosticirana Iga nefropatija u dobi od 4 godine. Nikad nije bio na ACE inhibitorima, niti drugim lijekovima. Proteina u mokraći nema ili ponekad u tragovima nakon viroze.
Prilikom upisa u prvi razred odgodili smo cijepljenje sa Priorixom na preporuku naše pedijatrice.
Koje je vaše mišljenje, trebamo li se cijepiti, jer nas je strah da mu se stanje , koje je sad dobro, ne pogorša.

Darko Richter, dr. med.

Ne znam zašto bi mu se pogoršalo od Priorixa, a ne bi od probiotika, kremšnite, ili nečeg trećeg. Tko vam je rekao da će se pogoršati, i zbog čega?