Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

MMR za dr. Richtera

orgai

Tako je doktore, tada nisam vodila dijete kod doktora, jer sam samo pratila temperaturu kako je dr. i rekla, a nisam ni pomislila da bi reakcija na vakcinu mogla takva da bude. Prilikom sljedece posjete doktoru pitala me dr. kako je dijete podnijelo vakcinu,da li je imalo temp. ja sam ispricala kako je i bilo, ona mi je rekla da sam svakako tada trebala da dodjem sa djetetom na pregled.
Znam da sam napravila gresku zato se sada i plasim revakcinacije.
1. Molim Vas dr. kazite mi da li je Vama poznata takva reakcija na vakcinu (malaksalost i klonulost, dijete nece da hoda samo da se nosi u rukama...)
2. Da li je moje dijete zasticeno ako je primilo MMR u martu 2010 godine?
3. Da li uopste dijete da revakcinisem i da li ono u nekom riziku?

Svaki Vas savjet mi je jako vazan.
Mnogo Vam hvala i svako dobro.

Darko Richter, dr. med.

Odgovoreno jučer.