Erekcijska disfunkcija

erekcija

marija_17

pozdrav! u vezi sam s dečkom tek 6 mjeseci, on ima 21 godinu i imam jedno pitanje. Dečko mi ne može doživjet erekciju. Prije nam je seks bio super, ali sam se zadnjih tjedan dana zabrinula. Išao je k doktoru i rekao mi da je to od mojjih kontracepcijskih pilula, i da mu se zbog toga ne diže i ljušti, doktor mu je preporučio bebanthen kremu koja mu je pomogla i sve je izgledalo opet normalno sve dok smo se opet htjeli seksat i opet nije dobio erekciju. rekao mi je da je to zbog straha! jeli to moguče?

Antun Gršković, dr. med.

Sa 100% tnom sigurnošću mogu reći da je to zbog nekakve nelagode, straha ili bilo kakve druge psihičke blokade koja je bila inicirana promjenama na penisu koje je primjetio. Kako je došlo tako će i proći, naravno uz vašu psihičku potporu.