Erekcijska disfunkcija

erekcijska disfunkcija

zdravbudi

Poštovani;
pišem Vam radi problema kojeg osobno ima moj suprug.
naime evo četvrtu godinu za redom isti problem, javlja se u isto vrijeme znači pred jesen, nema erekcije, koliko se god trudili ništa. takvo stanje potraje 3-4 mjeseca, i onda sve u redu. odjednom problem nastane i prestane.nagovaram ga da se javi liječniku, ali ne želi, neugodno mu je.
kroz "to razdoblje" rijetke su i jutarnje erekcije, ako su i prisutne, nisu ni 30 % normalnih.
da napomenem, suprug ima 33 god., ne pije, ne puši, zdravlje dobro ( nedavno malo povišen kolesterol), lijepo živimo, dvoje djece.
Molim Vas za mišljenje.
hvala!

Antun Gršković, dr. med.

Na žalost nemam odgovor na ovo pitanje, a nema ni pretražena literatura. Pretpostavljam da se problem javlja u ovo konkretno doba jer je povezan sa nekom životnom ili poslovnom navikom koja je aktualna u ovo doba godine. Svakako problem nije organske naravi.