Erekcijska disfunkcija

nadopuna pitanja.

weiss

Poštovani Doktore Gršković

Prije svega da Vam zahvalim na po prvi put dobivenom konkretnom odgovoru.
Ono što bih Vas još zamolio da mi odgovorite da li se pečenje koje se pojavljuje u mokraćnoj cijevi , jer više nema mehanizma podmazivanja uretre od strane bulbouretralnih i uretralnih žlijezda, može na koji način umanjiti jer kad nastupi toliko je bolno da ne mogu niti mokriti.
Ujedno bih Vas zamolio da mi kažete ukoliko oralni ljekovi nisu u mogučnosti poboljšati moju trenutnu situaciju, da li postoje koji drugi načini za poboljšanje trenutnog stanja.

Antun Gršković, dr. med.

Teoretski možete još pokušati sa injekcijama alprostadila (Prostin VR ili Caverject)...
Što se tiče pečenja u uretri, na žalost, nemam ideje kako da vam pomognem.