Erekcijska disfunkcija

Pojačana seksualna želja

Drajan

U braku sam imam 38 godina i nemam problema sa potencijom već naprotiv izražena mi je pojačana želja za seksualnim odnosom ali radi zdravstvenog stanja supruge to nije uvijek u mogućnosti da se ostvari. Ta pojačana seksualna želja prouzrokuje mi nervozu tako da u zadnje vrijeme pijem bromazepam 3 mg kako bi na neki način umanjio želju za seksom jer ne želim da povrijedim osjećanja supruge koja ima zdravstvenih problema. Molim vas postoji li preparati biljnog porijekla ili neke druge vrste koji na neki naćin smanjuju (blokiraju) želju za seksom kako bi se oslobodio nervne napetosti. Hvala

Antun Gršković, dr. med.

Prije svega teško je definirati što je to normalna, a što pojačana seksualna želja. Ovo drugo naziva se satirijaza ili hiperseksualnost i nažalost spada u nadležnost psihijatrije tako da nisam u stanju pomoći u vašem problemu.