Erekcijska disfunkcija

Problem s erekcijom

inowator

Poštovanje,

treba mi strucni savjet. Imam 26 godina, sa curom sam vise od pola godine i nikako da nam sex profunkcionira. Ja sam djevac dok je ona iskusna. Imao sam prije iskustava, sve osim penetracije, bilo me strah (postojala su ona pitanja... da li ce joj biti dobro, da li ce biti tvrd, da li ce uzivati??). Dok se mazimo erekcija mi nije zadovoljavajuca, prilikom masturbacije je ok, imam jutarnje erekcije i sve je ok koliko sam citao. Pokusao sam uzimati Levitru od 10mg i Cialis od 10 mg, prilikom
mazenja erekcija bude 100% i cim udjem nakon nekog vremena izgubim erekciju. Da li je to psihicke ili fizicke naravi? Sto da napravim?
Bio sam u psihijatra, on me saslusao i dao mi Wellburtin da pijem, nitko me ne dozivljava ozbiljno, na podrucju Splita jel bi mi mogli preporuciti nekog ako je to psihicke naravi). Molim Vas pomozite mi, ne zelim biti nesretan kao sto vec jesam, jer cu izgubit voljenu osobu radi sexa a kako to da sebi onda priznam????

Hvala!

Antun Gršković, dr. med.

Ako nakon što uzmete Levitru ili Cialis tijekom maženja možete održavati erekciju, ali ubrzo nakon penetracije nestane i ako je erekcija tijekom masturbacije dovoljne dužine trajanja onda je za pretpostaviti da je sa vaskularnim sustavom sve u redu. Dakle ako je ovo prethodno istina onda je erekcijska disfunkcija psihogenog podrijetla.
Osobno mislim da ste za rješavanje ovog problema najbolji psihoterapeut vi i vaša djevojka. U prethodnim odgovorima davao sam savjete kako pokušati prebroditi problem. Vi ste sada razočarani i izgubili ste povjerenje i vrlo je vjerojatno da će se, ako to budete zadržavali za sebe, problem produbljivati. Zaista je u cijeloj ovoj priči jako bitna vaša djevojka i njeno strpljenje i uz njenu potporu vjerujem da ćete postepeno nadvladati problem. Naravno i dalje si možete pripomoći lijekovima koje ste ranije uzimali.

romeo69

imam 41god.moj je problemu tome da mi je erekcija skroz slaba,taman se on pocne dizati kad ono iz penisa pojavi se vlazenje u obliku slizi i to bas obomno i sistem pocne padati dok mi sluz zna izlaziti i kad se naprezem radi velike nuzde.jutarnje erekcije nemam,i seksualni zivot je fijasko.radio sam kolor dopler i tada sam primio injekciju kaverdjek,i nalaz je ok ,al je za primjetiti kad sam dobio inje.. vlazenja uopce nije bilo i penis je krut .sa barterijama u urinu je sve ok i ako mi ikako mozete pomoci bio bih jako zahvalan ili me uputiti sta mi je dalje ciniti.unaprijed hvala

Antun Gršković, dr. med.

Zaista ne bih znao o kakvoj je tekućini/sluzi ovdje riječ. No u mokraćnoj cijevi postoje žlijezde koje secerniraju sluzavu tekućinu kojom ustvari podmazuju samu mokraćnu cijev. Ukoliko je pak tekućina više nalik urinu bilo bi dobro da napravite cistoskopiju uz prethodni pregled ultrazvukom (posebni osvrt na rezidualni urin).
Što se erektilne disfunkcije tiče dobar je znak što stvari funkcioniraju na CaverJect i zbog toga sam optimističan da bi mogle funkcionirati i na neki od PDE 5 inhibitora (vardenafil, sildenafil...). Kada ostvarite neku dužu i stabilniju vezu i potreba za lijekovima će nestati.