Hepatitis C

leukociti

iskra

Prošla su tri mjeseca terapije interferonom i ribavirinom. Testove ću raditi tek poslije Nove godine, jer se iz mog grada tek tada šalje krv u Zgb za tu pretragu, do tada ništa.

U međuvremenu, terapija se nastavlja, a ja bih molila nekoga da mi odgovori nešto vezano uz krvnu sliku. Krv sam do sada vadila tri puta (transaminaze i KKS) i do danas je bilo uglavnom u redu, a današnji nalazi pokazuju znatan pad leukocita i trombocita. Da li nešto mogu uzimati da to popravim?

Hvala! iskra

doc. dr. sc. Ivica Pavić

Poštovana,

o ovome se već detaljno pisalo na ovome forumu pa Vas upućujem na te odgovore. Iz Vašega upita nisu poznate vrijednost leukocita i trombocita da biste mogli dobiti ciljaniji odgovor.
Liječnik koji vodi Vaš terapijski protokol zasigurno zna za moguće nuspojave terapije pa će u potrebnom trenutku i reagirati.
Uz pozdrave i želja za ugodne nadolazeće blagdane.