Kontaktne leće

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Očna poliklinika OPTO CENTAR
Zagreb, Vlaška 64

Leće i sport

Ast3rix

Postovanje,
Vec dugo vremena nosim naocale, no mislim se prebaciti na lece. Jedino nisam siguran mogu li s njima igrati rukomet. Aktivan sam sportas u rukometu, pa kao sto vjerovatno znate, jedan je od grubljih sportova, pa me zanima postoji li kakav rizik ili opasnost od nosenja leca tijekom igre?
Unaprijed hvala!

dr. sc. Adrian Lukenda, dr. med.

Za dinamične i grube sportove najbolji izbor su mekane kontaktne leće. Za vrstu i mjere leća koje će biti najpogodnije za vase oko i sport konzultirajte se na pregledu za kontaktne leće.