Kontracepcija

2 kutija pilula

lejlanadina

postovana dr.pocela sam piti pilule logest i pocela sam 5 dan menstruacije,sada sam u pauzi izmedu kutija,pa me zanima kada pocnem piti drugu kutiju da li sam odmah zasticena i jos nesto zadnju pilulu sam popila u subotu navecer kada trebam pocet sa novim pakovanjem.Unaprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

U nedelju i zaštićeni ste od prvog dana.

lejlanadina

Hvala na odgovoru,Jos nesto posto nisam upucena u sve teme o pilulama,u pauzi izmedu kutija odnosno menstruaciji sam imala nezasticen odnos,da li je moguca trudnoca obzirom da sam prvu kutiju pocela piti 5 dan menstruacije...Hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Ne.