Kontracepcija

cerazette

natis

Postovani ,
Molim vas za savjet,koristim zastitu od 11 mj i redovito sve pijem u 22 h svaku vecwr,na zalost u utoral sam zaboravila.popiti pilulu jer sam dosla.kasno domai shvatila tek u srijedu oko 20,kad sam istu popila.koju sam propustila i redovnu u 22,tako da sam tu vecer dvije uzela.
Sad naravno zanima me dali.sam u opasnosti ma da nisam imala odnose,obzirom da je proslo vise od 12 sati,a dali.ima veze sto ipak ju koristim skoro 9.mjeseci pa mozda nebi ni moglo doci odmah do trudnoce? Naravno ja.i dalje pijem u normalno vrijemr
puno hvala.unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste imali odnose, onda niste u opasnosti. Može se javiti malo probojnog krvarenja i to je sve.

natis

Postovani,
Zahvaljujem na odgovoru,u slucaju da dodje do odnosa recite mi molim vas do kada bi se trebala paZiti, narednih 7 dana od kad sam zaboravila? Procitala sam tako na uputama..
hvala
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.