Kontracepcija

Cerazette

natis

Postovani,
molim vas savjet po pitanju minipilula..Vec sam vise puta vas kontaktirala u vezi interakcija sa drugim.tabletama ovaj put imam neke dvojbe..Naime koristim Cerazette vec godinu dana bez prekida naravno i nemam uopce menstruaciju jer je ta pilula za to namjenjena..Dali je po vama to uopce zdravo da se na tako dugo ide bez krvarenja,dali stetim reproduktivnim organima ..dali bi po vama trebalo napraviti pauzu ili cak razmisliti o drugoj vrsti tableta..prob.je u tome sto imam poviseniji kolesterol pa zato moram paziti..
Ako bi po vama trebalo mjenjati koje minipilule mi savjetujete?
Puno hvala unaprijed
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate mijenjati iste. Nastavite s uzimanjem.

natis

Najljepsa Vam hvala jos jednom..
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

natis

Postovani,
molim vas ovog puta informaciju dali proizvod Pure Yucca od Calivite ,ima interakcija sa minipilulom ?
Koristim dosta njihove proizvode pa uvijek mi je radje pitati vas za savjet prije nego krenem sa proizvodom..
Puno hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prepišite mi sastav navedenih preparata sa poleđine.

natis

Postovani,
evo sastava pojedinih preparata:
-Pure Yucca (mljevena stabiljka korijen Yuke -Yucca schidigera) 500 mg
-Rhodiolin ( rhodiola Rosea 100 mg,Cink 5 mg)
-Nopalin ( kaktus Nopal 300 mg)
-Stress b-complex( Kolin,Inozitol,Vit c,Magneziji,Pantoteska Kiselina,B6,B12,)
Eto puno vam hvala na savjetu..
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne utječu na djelotvornost pilula.

natis

Hvala Vam najljepsa,kao uvijek.. happy
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.