Kontracepcija

Cerozette

natis

Postovani,
Zanima.me dali ima interakcija izmedju Cerozetta i Maxflua,posto pijem tablete zbog zastite nebi htjela da se smanji zastita..Jer citala sam na listicu od maxflua da imaju interakcije sa pilulama koje sadrze estrogen,sto nebi trebao biti slucaj Cerozetta..
puno hvala
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema interakcije između ta dva lijeka.

natis

Puno vam hvala na pomoci.
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

natis

Postovani doktore,
molim vas jos jednu pomoc..naime pijem cerozette vec tri mj.i prosli vikend imala sam jake grceve u maternici ,cjeli dan da nisam mogla niti zaspati..nakon toga pocela sam krvariti kao normalna menstruacija..i nakon 5 dana krvarim.
Koliko znam sa tabletama nebi smijela imati ovulaciju ali sve me upucuje bas na to ,isti bolovi,sve..Dali je po vama to normalno ili mozda meni tablete ne djeluju a pijem ih samo zbog zastite i svaki dan redovito u isto vrijeme...dali su to normalne pojave?!malo sam zabrinuta..
Puno vam hvala jos jednom
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Djeluju, ne brinite. Stvar je navikavanja na iste.