Kontracepcija

Da li je moguca trudnoca?

zabrinut_sam

Postovani,
Jako sam zabrinut. Da li je moguce da je moja djevojka mogla ostati trudna? Jedno drugom smo pruzali oralni sex, u pozi 69, a u medjuvremenu smo se dodirivali spolnim organima. Nisam ejakulirao, ali se plasim da je predejakulat mogao doci do njene vagine. Dakle, nije bilo ni penetracije ni ejakulacije. Da li postoji mogucnost da je ona mogla ostati trudna? Izvinite ako je pitanje glupo, ali jako sam uplasen.
Hvala Vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da ne. Educirajte se.

zabrinut_sam

Hvala na brzom odgovoru. Dakle, mislite da nije moguce, cak iako sam svojim penisom trljao njenu vaginu? Izvinite na dodatnim pitanjima.
jako sam vam zahvalan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne nikako. Trljanjem se ne zatrudnjuje.