Kontracepcija

da li je moguca trudnoca

ala

Poruka: Postovani, menstruaciju sam imala 24.12.2014 poslije toga zasticen spolni odnos 6.1 i 9.1 menstruaciju sam dobila 20.1.2015, krvarenje je bilo kao i obicno samo sto je trajalo 3 dana , a normalna menstruacija mi traje 5 dsna, i imala sam grceve u stomaku. da li je moguce da je to implatacisko krvarenje, i da je doslo do trudnoce ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije došlo do trudnoće svakako.

Postovani, poslednju menstruaciju sam imala 10.11. godine, nezasticen spolni odnos 25.11. da li je u tom slucaju moguca trudnoca? S obzirom da imam redovite cikluse svakih 26-28 dana. Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, imali ste odnos u vrijeme plodnih dana. Trudnoća je moguća.

Bojan1414

Pozdrav, imam jedan problem. Djevojka i ja smo imali odnos 2 dan posle njene menstruacije. Koristili smo kondom i nije bilo svrsavanja, Tokom odnosa, vidjeli smo oko njene materice (usnama) neku sluz, gnjecavu, providnu. Odma smo prstali i provjerili zastitu, ona je bila potpuno ispavna (bas brinemo o zastiti) Sad moje pitanje: Da li moze ostati trudna metodom kondom+prekinut snosaj+neplodni dani ? I sta moze biti ta sluz, da li je to nesto iz mene ili iz nje?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, nema šanse za trudnoćom. Sluz je normalan produkt žlijezda koje se nalaze u genitalnom području.