Kontracepcija

da li sam trudna?

jaaaa123

Poštovani,zadnju mjesečnicu imala sam 28.2.,nakon toga ja i dečko koristili smo zaštitu tako da je isključena mogućnost da sa u tom razdoblju ostala trudna,no problem je sto smo sinoc 04.04. imali odnos bez zastite i ejakuirao je u mene,jutros sam popila vikela tabletu,i danas cijeli dan nemam nikakvih simptoma,ni nuspojava,zanima je kolika je mogućnost da sam ostala trudna?Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malena, gotovo nikakva.

ana_k

Pozdrav .
Ja i dečko smo imali spolni odnos 7.6 (sa kondomom) ,svršio je u mene .
Menstruacije su mi poprilično redovne 28-32 ...zadnju mengu sam imala 30.5 ..Da li postoji mogućnost da je sperma procurila van kondoma,da ostanem trudna?
Odgovorite molim vas ,hvala !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće. Nakon svakok odnosa provjerite kondom.

ankica001

Zdravo, zanima me dali postoji mogućnost da sam ostala trudna... Jutros sam imala odnos sa dečkom, a pijem pilule (redovno) tek 2 sedmice... Pa me zanima koje su šanse?!
Hvala unapred...

dani173

Postovani, zanima me postoji li mogucnost da sam trudna. Menstruaciju sam imala od 4.6. do 8.6. a spolni odnos 10.6 .koristili smo zastitu.
Ovaj mjesec sam imala menstruaciju od 5.7. do 9.7. ali mnogo manje obilnu nego inace. Imam li razloga za paniku happy

minichi

Poštovani,
27.06 imao sam spolni odnos sa curom i doslo je do puknuca kondoma.nakon 12 h popila je pilulu escapelle,nije bilo nikakvih nuspojava,medjutim jos nije dobila nikakvo krvarenje.menstruacija joj je inace trebala bit 12.07. jeli ima razloga za brigu?
Zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ankica šansa je gotovo nikakva.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani niste trudna. Imali ste menstruaciju i odnos uz zaštitu. Ne brinite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Minichi mislim da bi trebala dobiti menstruaciju na vrijeme.

she123

Poštovani, imala sam kratki nezaštićeni odnos u vrijeme plodnih dana, znači odnos je trajao 1-2min i nije došlo do ejakulcije uopće ni tada ni ranije tog dana. Trebam li brinuti zbog predejakulata? Hvala Vam puno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate se brinuti.

she123

Hvala puno na odgovoru! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Mate1988

Pozdrav.
Moja devojka i ja smo u nedoumici. Imali smo nezaštićene odnose pre 15 dana ali bez ejakuacije u matericu. 11. u mesecu je trebala da dobije i kasni joj četiri dana. Prvi dan posle odnosa osećala je jak bol kod jajnika. Sada i dalje oseca bolove u stomaku kao i kad treba da dobije ali još uvek ništa. Da li bi trebalo da sumnjamo na trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neka napravi test za svaki slučaj, premda ne vjerujem u trudnoću u vašem slučaju.

Anastazija88

Zanima me kolika je vjerojatnost trudnoce uz nezasticeni spolni odnos bez ejakulacije u rodnicu 18 dan ciklusa, inace ciklusi su mi u prosjeku od 24-27dana, dva dana prije odnosa sam imala zadnji dan rastezljive sluzi koji karakterizira ovulaciju, zadnji dan povisene temperature i bolova u jajnicima. Sad mi je 22dc, opet osjecam bolove u jajnicima, nagle promjene raspolozenja jesu to vec simptomi trudnoce ili pms? Inace me zanima kad se pojavi "plodna sluz" jel to znak da je ovulacija prosla ili da tek slijedi? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako nije došlo do ejakulacije. Sluz je karakteristika plodnih dana.

mallaa

Postoji li mogućnost trudnoće, ako am uzimala kontracecpijske i zaboravial sam popiti jednu unutar prvih sedam dana, te junisam nadoknadila, nakon odnosa koji je bio 11 dana poslije početka ciklusa popila sam hitnu kontracepciju tj, 5 logest tableta 24 sata poslije odnosa i još 5 12 sati iza? Hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji .