Kontracepcija

"dan poslije"

mirabela

molim za odgovor....
imam 48.g....prosle godine od 9 mj.zaustavila mi se menstruacija...i nakon 7 mjeseci se pojavila....prije pojavljivanja bila sam u lijecnika obavila sve pregledete koji su bili uredni...zanemarila sam uzimanje tableta i odlazak vadjenja krvi da se vidi nivo hormona...ocito je da ulazim u menopauzu..tad kad se pojavila menstruacija bila je obilna i bila je dva puta u istom mjesecu...to znaci zadnja mens.je bila 22.3. ...tako da je od tada nemam....medjutim ,meni se dogodilo da sam jucer imala spolni odnos i nazalost doslo je do puknuca kondoma...hm,sta sad?popila sam sinoc 2 tablete (tamnozute)Triquilara i malo prije nego sam naisla na ovaj forum jos 2 ....stoga vas molim za odgovor,jer u ovim godinama ne bih zeljela trudnocu....da li postoji opasnost od toga?navela bih da nisam nikad pila nikakve tablete pa ni za kontracepciju....a sad iz straha eto....morala sam.....zahvaljujem unaprijed na odgovoru i razumijevanju.....s postovanjem,Lea

Natalija Beljo, dr. med.

Kad ulazite u menopazu niste jedina koja se boji trudnoće, tako da dobro nek ste popili . Sad jedino nemojte se uplašiti kad dođe krvarenje jer je izazvano i biti će znak da je sve ok.

mirabela

Zahvaljujem Vam se na odgovoru....

Srdacan pozdrav.........