Kontracepcija

DIANA 35

Natalija Beljo, dr. med.

Diane su kontraceptivi koji imaju ulogu zaštite od trudnoće ali se korista i kod osoba s aknama. Tako da ako ih pijete redovito slobodno se opustite i uživajte.

Dianeep

Postovana dr. Beljo,

trebam poceti piti diane 35. Uranjeno sam dobila menstruaciju nakon samo tjedan dana od zadnje, a kako je to bilo neocekivano, spomenute pilule jos nisam nabavila. Zanima me mogu li ih poceti piti 4 dan menstruacije ili kad mi prestanu ili obavezno moram pricekati sljedecu menstruaciju? Jeli uopce bitno kada ih početi uzimati?

Unaprijed zahvaljujem!

Natalija Beljo, dr. med.

Možete ih početi uzimat od 4 dana ali tada koristite dodatnu zaštitu taj ciklus

Dianeep

Poštovana,
evo još samo jedno pitanje,na koliki period bi se dodatna zaštita tribala koristiti?
Unaprijed zahvaljujem!

Natalija Beljo, dr. med.

Taj mjesec iako piše 7-14 dana ja svojim pacijenticama savjetujem da se dodatno zaštite taj mjesec