Kontracepcija

Ella One ucinkovitost u prva 24h?

mhorvat22

Postovani imala sam odnos s deckom i zavrsio je u mene otisli smo u dezurnu ljekarnu i odmah kupili ella one tako da sam ju popila 1-2 h nakon odnosa.
Zadnju sam menstruaciju imala 4.5.2016 a odnos je bio u noci s 13.5 na 14.5.2016 ciklus mi je 28 dana sada me zanima kolike su mogucnosti da ostanem trudna jako sam zabrinuta?
Uaprijed Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimanjem pilule za dan poslije znato ste smanjili šansu za trudnoćom no ništa nije stopostotna zaštita.

mhorvat22

Drugim riječima?
koliki su postotci za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo vrlo mali.