Kontracepcija

ellaOne-after day

anja.anja

pozdrav doktorima. danas sam popila ellaO

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

anja.anja

ja se stvarno ispričavam ,nova sam na forumu,pa sam pogriješila. Danas sam popila ellaOne za dan poslije, mene sad zanima ako sam počela krvarit odmah dali je to dobro? I drugo pitanje kad trebam ponovo počet pit pilule? hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Menstruacija obično dođe u očekivano vrijeme.
Pilule s prvim danom menstruacije.

tratincicaa22

Popila sam pilulu ellaone za dan poslje danas nakon sta sam imala rano ujutro sexualni odnas pri kojem je puknuo kondom. Odmah nakon popijene pilule sam pocela krvariti iako sam zadnju menstruaciju imala od 13.01 do 17.01. Da li je normalno poceti krvariti par sati nakon popijene pilule ellaone. Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.