Kontracepcija

epilepsija i provera

123bubba321

Poštovanje,

Danas sam dobila provera tablete zbog neredovite menstruacije. Imam epilepsiju vec 7 godina zanima me dal mi mogu tablete izazvati napad. 2013.g. sam imala napad par dana poslije nego sam koristila duphaston tablete. U uputama o lijeku za proveru piše da budem posebno oprezna jer imam epilepsiju. Neznam sta da radim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Savjetujte se s neurologom. Osobno bih pričekao da menstruacija spontano nastupi.

123bubba321

uredu, hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.