Kontracepcija

hitna konrtacepcija

ena94.

Zadnju mjesecnicu sam imala 05.03.Spolni odnos sam imala 23.03 doslo je do puknuca kondoma mda sam odmah sutradan popila hitnu kontracepciju ella one 30mg..Nakon toga sam 03.04 imala normalan zasticen spolni odnos bez ejakulcije..Zanima me koji su pretpostavljajuci znakovi zasto mi mjesecnica kasni i da li su velike sanse da je doslo do zaceca..Hvala !!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kasni vam zbog pilule za dan poslije. Do tjedan dana. Ne bi trebalo doći do trudnoće.