Kontracepcija

Implantacijsko krvarenje

Amerika123

Pozdrav.zadnja menstruacija je bila 4.3 . 9.4 sam uradila test na kojem se nazirala druga linija na svjetlosti kao sjena ..12.4 mi je se pokazala sukrvica svijetlo crvene boje i odma krenulo krvarenje al ne kao menstruacija dosta je manje i danas traje ali kao da je ured prestalo ..imam simptome umor ,mucnine , grudi otecene vidljive vene koje nisu bile i neka tekućina koja curi iz njih bijele boje pri stiskanju ..moze te li mi reci da li se radi o trudnoci i implantacijskom krvarenju

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli moguće da se radilo o implantacijskom krvarenju. Ponovite test.