Kontracepcija

iscjedak

butterfly1738

Postovanje
Pijem lindynette vec 2. Mj
Tokom prvog mjeseca nisam bas primjetila bilo kakav iscjedak tokom cijelog ciklusa,ni pred menstruaciju sto inace imam. Za tjedan dana bi trebala dobiti menstruaciju i danas sam primjetila nekakav kao iscjedak kakav se znao i prije pojavljivati (prije nego sto sam pocela piti kontracepciju) brine me sto sam procitala da uz kontracepciju nema iscjetka,da li je to sve uredu ili mozda tablete ne djeluju? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

U redu je. To je spoting od uzimanja pilula.

Luciley

Poštovani,
danas mi je 17. dan pilula ( pilule pijem već godinu dana, s tim da sam prije dva mjeseca imala pauzu, od 16.5. ih pijem ponovno ), a danas sam primijetila smeđkasti iscjedak ( bez peckanja, svrbeža i neuobičajenog mirisa ), samo taj iscjedak.. imam odnose redovito može se reći... je li to normalno ili ? Malo sam se zabrinula.. Pilule prije redovito oko 9 sati, možda nekad kasnim pola sata, 45 min, ali dečko ne svršava u mene ( eventualno malo ).

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o probojnom spoting krvarenju uz pilule. Nastavite dalje s uzimanjem.

butterfly1738

Postovanje
Ja sam otvorila ovu temu,pa ako bude potrebno procitajte prvo pitanje da ne moram ponovno sve pisati..ostale su mi jos 2 tablete u pakiranju,znaci slijedi pauza i menstruacija,danas sam primjetila opet nekakav iscjedak ali vise tekuci i izgleda kao normalan iscjedak ali na papiru kada se obrisem ima neki smedkasti ton,i dosta ga je bilo,kao da "curi" cijelo vrijeme.Imala sam nedavno gljivice i dosta sam koristila canesten kremu,dali je to mozda povezano?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je i od upale u rodnici svakako.

butterfly1738

Danas trebam popiti zadnju pilulu,dali da poslje menstruacije nastavim i dalje malo koristiti canesten kremu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete još par dana.