Kontracepcija

iscjedak iz bradavice

mateja*

poštovana! Uzimam logest već oko 3 godine. jučer sam primjetila lučenje tekućine prozirno-bijele-žučkaste boje (kako kad) iz bradavice na malo jači stisak. nasam radila test na trudnoću, mislim da nema razloga s obzirom na redovito uzimanje pilula. Ipak, mislite li da je to lučenje nuspojava uzimanja pilula, trebam li ih prestati uzimati, trebam li ići liječniku, trebam li napraviti test na trudnoću? Osim toga, ovih dana sam pod dosta velikim stresom, pa se nekako nadam da nije ništa ozbiljno.
zahvaljujem se na strpljenju i odgovoru!

Natalija Beljo, dr. med.

Napravite UZV dojki .

curica91

Postovani! Jucer sam primjetila kapljicu,dvije iscjedka iz bradavice,onako prozirno mlijecne boje.Do sad nisam primjecivala nista sl.Inace partner i ja radimo na bebi.Da li je moguce da je to zbog rane trudnoce (citala sam nesto o tom) ili bi moglo biti nesto ozbiljnije?Inace vec 3tj su mi grudi osjetljive,moguce da je to i zbog pmsa.Menstruaciju bi trebala dobiti za koji dan tako da test nisam ni radila jos.Svakako cu se naruciti za pregled i ultrazvuk grudi cim mi se vrati dr s godisnjeg za mj dana.Mislite li da bi mozda trebala odnah na pregled?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate na pregled. Normalno je pred menstruaciju.

pitanjeee

Postovani interesuje me sta bi moglo biti, vec 10 dana imam icedak iz leve dojke prvo je curela krv a sada je tamno braon?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako se javite kirurgu na pregled i napravite UZV dojke i prolaktin iz krvi.