Kontracepcija

Ispadanje kose i drugi simptomi

stela06

Postovani, Trenutno pijem lyndinette20 i trebam preci na belara pa me zanima kod prelaska da li radim pauzu ili odmah prelazim na belara? Inace zanima me Vase misljenje jer su mi rekli da spadam u problematicnu skupinu! Pila sam diane35 jer sam imala problema sa aknama,masnom kosom i neurednim i vrlo bolnim menstruacijama. diane je uklonio sve navedeno,ali i donio neke druge nuspojave(glavobolja,dvoslike,smanjen libido) pa sam dobila yasmin(kosa mi se stanjila,pocela da opada,primjetila sam da mi kilaza ide prema dolje a i imala sam promjene raspolozenja) .Kod triquilara sam primjetila da se cesce druzim s gljivicnim infekcijama,kosa i dalje u losem stanju.Nakon toga sam dobila lindynette20 s kojima su mi se vratile bolne menstruacije,pristici po dekolteu, a kosa je nastavila opadati iako sam mislila da ce nakon 3mj.doci bar do nekog poboljsanja.Sad sam dobila belara koja je nasljednica diane35 i ne bih trebala imati nuspojave kao s njima. Kakav je Vas stav prema belara s obzirom na sve navedeno?! Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bez pauze pređite na belaru. Vi ste probali uzimati sve pilule na tržištu pa probajte iste.
Ono za što vama treba jesu idealne.