Kontracepcija

Ispucali kapilari

ivic2

Poštovani,

Pijem već 5 mjeseci Yazz zbog 2 hormonske ciste, bolne menstruacije (nakon 3 mjeseca Yazza debljina sluznice maternice mi je bila 1 cm)i zbog akni, sada sam počela primjećivati kako mi sve više pucaju kapilari na nogama, isto tako mi se i pojavila jedna prosirena vena. Inace me samo zapece i zasvrbi na nozi i tamo mi se pojave ispucali kapilari. Inace imam 21 godinu i imala sam kontrolu vezanu uz pilule prije 2 mjeseca i sve je bilo u normali. Izluđuje me to sa tim kapilarima, noge ce mi biti cijele ispucale

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da zbog problema s venama i kapilarama posjetite vaskularnog kirurga.