Kontracepcija

izostanak menstruacije - mirena

mimoza88

stavila sam mirenu prije 3 mjeseca, ciklus mi se nakon toga poremetio, prva dva mjeseca mjesečnica je kasnila, a zadnju mjesečnicu nisam ni dobila, krvarenja su svaki put bila mala...jel to normalno...i jel znaci sad imam izostanak mjesečnice..grudi su mi bolne i nateknute

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno da. Česte su amenoreje uz Mirenu.

anchy_992

Pozdrav. Muci me moja situacija pa sam se odlucila na vas savjet. Imam 21 godinu,moja menga kasni 15 dana sad
Posljednji odnos sam imala 21.04 ali nakon toga sam dobila mengu 28.04. Nedugo zatim dobila sam alergiju i pila sam
tablete za alergiju LOrdes.. Kazu da je moguce kasnjenje zbog tih tableta,medutim,posumnjala sam i citala sam kako,neke djevojke
iako ostanu trudne desi im se menga.. radila sam test za trudnocu i bio je negativan,nemam nekih siptoma osim kasnjenja menge sad
Zanima me postojil i koja je vjerovatnoca trudnoce ili je do ucinka tableta,?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od tableta nije, isto kao što nije ni trudnoća. O mogućim uzrocima pročitajte u prijašnjim postovima.