Kontracepcija

Jaydess spirala

miaadbk

Postovani, 4.7. Isla sam na postavljanje Jaydess spirale u Beču, do prije 5 dana imala sam blago krvarenje te nosila uloske i tampone, takodjer sam samopregledom mogla napipati koncic. Sada vec 4 dana nema krvi ali koncic nemogu napipati te su mi malo bolni odnosi i imam pritisak u trbuhu. Dali je to normalno te sto preporucujete? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je. Strpljenja treba koji ciklus da se organizam privikne.