Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista neplodni dani, onda ne.
U protivnom šansa postoji ali nije velika.

florentine

Postovani ,
imala sam prvi puta odnos prije 2 tjedna koji je trajao svega minutu,koristili smo kondom i ja pijem lindynette 30 , decko uopce nije svrsio.Zanima me je li moguce da sam trudna iako do ejakulacije uopce nije doslo , jer poslije toga imam osjecaj da imam sve simptome trudnoce (mucnine ,bolovi u trbuhu,gusti bijeli iscjedak) ?

Guerrini

Moja devojka i ja smo imali odnos pre mozda 2 nedelje i ja nisam svrsio u nju a penis je mozda usao nekoliko puta i to ne ceo, pa me zanima da li je moguce da ona zatrudni a kaze mi da je bila u neplodnim danima.? Molim vas odgovorite mi bas se brinem...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Florentine dakako da se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Guerini nije moguće, jer su bili neplodni dani i nije bilo ejakulacije.

Guerrini

A izvinite, u slucaju da su bili plodni dani a nisam svrsio, je l' moguca trudnoca tada? Unapred vam se srdacno zahvaljujem.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ni tada ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

zuchoo20

Postovani;
Htio bi znati dali je moguce zatrudnjeti bez ejakulacije?
Posto je moja djevojka jako zabrinuta i imali smo odnose prekjucer tacnije 24.05.2014 , Prvi put smo sa zastitom (Kondomom) Međutim prije nego cu ejakulirat izvadio sam van vagine,Skinuo sam zastitu i onda ,i obrisao "penis" maramicom ,Posle neke pauze od sat otprilike smo imali opet odnose bez zastite medutim sam isto na vrijeme prije na 5 min ejakulirao van vagine ,tako de treci put isto posle pauze smo imali ponovo odnose i opet sam ejakulirao van vagine ,sad me zanima da li je moguce da moze ostat trudna jer je prvi puti brine se jako a i ja sam zabrinut pomalo .Citao sam na ostalim forumima da moze ostat nesto spermija ali s moje starne nebi trebalo da dode to toga ,jer sam vodio paznju o tome..pa bi vas htio zamolit sto prije da odgovori te ? Hvalaa unaprijed!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je moguća ali šansa za istu nije velika. Takav odnos prije ili kasnije dovest će vas do neželjene trudnoće.

zuchoo20

Hvala na odgovoru ,Ipak cemo izvrsit test ,za svaki slucaj happy...Lijep Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

MilicaMima

Imala sam odnos sa momkom pre par dana,pre odnosa isao je u WC i izmokrio se.Spavali smo dva puta za redom u vrlo malom vremenskom razmaku u nekih od 3-5 min . Spavali smo bez zastite i on tvrdi da me je cuvao,da li postoji mogucnost da ostanem trudna posto su plodni dani u pitanju,a da se on izmedju dva odnosa nije izmokrio? Unapred hvala

MilicaMima

spavala sam sa momkom bez zastite i to dva puta zaredom sa razmakom od 3-5 min,pre odnosa isao je u Wc a izmedju prvog i drugog odnosa nije,da li postoji mogucnost da ostanem trudna? sutra dan mi se pojavilo belo gusto na gacica,posle se stvrdnulo kad sam pomirisala mirisi mi na spermu . sta je to? da li postoji mogucnost da sam ostala trudna? hvalaa

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom svakako postoji. Doduše nije velika. Savjetujem korištenje zaštite ako ne želite trudnoću.

ZabrinutaLana

Poštovani,
Kolika je šansa za trudnoću ako je spolni odnos bio bez zaštite na 8/9 dan ciklusa znaci početak plodnih dana, no partner je izvadio na vrijeme i jos ''nategnu'' par puta i onda tek svršio, a 30 h poslije je uzeta Vikela ? Hvala LP happy

Pitalica1

Postovani
Ja i moja dijevojka smo imali seks 3 u jednom danu u razmaku po pola sata.Koristili smo zastitu u sva tri slucaja.Posle svakog odnosa sam se istusirao i mokrio.21 dan je ciklusa a ciklus traje 26 dana,znaci ovulacije bi trebala biti negde oko 12og dana,ona je imala gusci sekret i jos neke simtome 10og dana.Da li je moguca trudnoca s obzirom da zastita nije puka,da su bili plodni dani,i da sam jos + koristio prekinut snosaj.Bojim se da nije neki spermiji zalutao nekako,al nezz ipak sam sam se tusirao i urinirao.

I da li je moguca trudnoca kod anal seksa bez ejakulacije.

Hvala unapred

ZabrinutaLana

Ispričavam se što imam još jedno pitanje, da se nadovežem na moje prethodno, danas sam dobila krvarenje znači 6 dana nakon vikele krvarenje zasad sitno , pretpostavljam da je to od tablete tj 12 dana prije očekivane menstruacije jedino bez simptoma bolnih grudi. Pa me zanima doktore vaše mišljenje. Još jednom hvala na utrošenom vremenu, za odgovor, LP happy !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zabrinuta Lana ne radi se o trudnoć svakako jer nije bilo ejakulaciej i uzeli ste postkoitalnu zaštitu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitalica, trudnoća nije moguća ne brinite kao ni kod analnog sexa.

Nikolina1994

Ja sam od sinoc bila djevica,decko me je razdjevicio,isla mi je krv,al nije svrsio u meni,s tim da nije koristio kondom.Jel moguce da ostanem trudna?

Nazad
1 ... 14 15 16 17 18 19 ... 41
Naprijed