Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije, ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije.

Samsunggalaxynote

Imao sam odnos sa djevojkom na njen 3. plodni dan u ciklusu. Na početku odnos je bio bez kondoma ali to je trajalo možda 10-15 sekundi tako da nije bilo ni blizu ejakulacije. Nakon toga je korišten kondom poprilično smo sigurni da nije bilo pucanja jer smo provjerili. Zanima me kolike su šanse za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće prema opisanom.

anonimus0310

Postovani,
Moja djevojka i ja nismo imali spolne odnose,ali sam ja nakon sto sam svrsio (ne u blizini njenog spolnog organa,vec u njena usta),dotakao nakratko vanjski dio njenog splonog organa,tocnije spoj velikih stidnih usana svojim udom,ona se odmah obrisala vlaznom maramicom i poprilicno smo sigurni da i,ako je bilo sperme na mom udu,nije dospjela u rodnicu. Kolike su mogucnosti trudnoce buduci da su joj bili plodni dani?
Također,imali smo kratak analni odnos,nisam svrsio,svrsio sam tek desetak minuta nakon prestanka analnog odnosa.Jeli moguca trudnoca u ovom slucaju?
I nakon analnog,ona je krvarila malo krvarila iz analnog otvora.Jeli to normalno,s obzirom da joj je bio prvi put i nismo koristili lubrikant?
Unaprijed hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom trudnoća nije moguća.
Izbjegavajte analne odnose jer ste još mladi i neiskusni.

Oziens96

Pozdrav poštovani, imam pitanje pomalo naivno na prvi pogled, ali nisam iskusna u tome pa Vas molim za što brži i konkretniji odgovor - moj dečko i ja nismo imali seks, već maženje, a uz to on je svojim polnim organom mazio moj i malo je ušao u moj vaginalni otvor,( ali da napomenem da sam još nevina) i malo me je zabolelo pa je prestao, ali prije svega osetila sam da je izlučio tečnost iz njegovog polnog organa (ali ne spermu) i samo me zanima da li postoji mogućnost da ostanem trudna? Poslednju menstruaciju imala sam 16.10.

Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa nije moguća. Educirajte se.

Oziens96

Dakle ne mogu ostati trudna od predejakuacijske tečnosti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od predejakulata u malom postotku je moguća trudnoća.

Oziens96

Takvo što sam i ja pročitala, ali uzmimo u obzir da sam još uvijek nevina. Ima li šanse i tada?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće ne brinite.

Oziens96

Hvala na strpljenju. Želim Vam svako dobro!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

mimini

Postovanje, ovako imam pitanje, znaci ja i cura smo stupili u seksualni odnos bez prezervativa, to je bio njezin prvi dan plodnih dana, ali na zalost svrsio sam u nju ali skoro vani, znaci ne duboko unutra, poslije toga ga nisam brisao niti nista i isto smo imali spolni odnos, kolike su sanse da zatrudni i dali je pametno kupili neke pilule protiv trudnoce?

nikolina1234

Postovani molim vas pomoc...decko i ja smo imali spolni odnos13na 14 dan ciklusa..viklus mi traje 27-28 dana...a same menstruacije oko 5 dana..sa time da su prva 2 dana najace..bila sam stoga u plodnim danima...koristili smo kondom...ali ga je skinuo na kraju..i svrsio po meni..tocnije po njoj..ja sam se obrisala rucnikom ne pazeci kako se brisem..dali postoji sanse posto sam.bila u plodnim danima da sam ostala trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mimini šanse su velike. Svejedno je malo, plitko ili duboko. Spermiji se progresivno kreću i brzo prođu u više strukture ginekološkog sustava. Stoga još nije kasno, savjetujem ako ne želite trudnoću, tabletu za dan poslije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nikolina ako ste sigurni da dio ejakulata nije dospio u rodnicu onda ne trebate brinuti. U protivnom uzmite pilulu za dan poslije.

nikolina1234

Jel prerano da pravim test?posto je to se desilo 22/23.10?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prerano. U vrijeme očekivane menstruacije.

nikolina1234

Ok.hvala vamhappy

Nazad
1 ... 15 16 17 18 19 20 ... 41
Naprijed