Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Doki241

Poštovani,nisam imala spolni odnos dva mjeseca,ali u subotu 8.11. Sam spavala s dečkom nakon dva mjeseca,mislim da su mi bili plodni dani,koristili smo zaštitu i dečko ni sa zaštitom nije ejakuirao u mene nego tek nakon sto ga je izvadio i prošlo pola minute otprilike ,uvijek pazimo,zanima me jel postoji šansa za trudnoću

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji.

paranoican19

Pozrav, djevojka i ja smo imali odnos tako da smo prvo imali odnos bez zastite jednu minutu i onda sam stavio kondom i nastavili smo ja sam ejakulirao nekih 25 minuta kasnije u wc solju. djevojka je imala menstruaciju 12.11. i trajala joj je do 16. ili 17. znaci ne bi trebali biti plodni dani ako ima cikluse 30 dana, interesuje me da li postoji sansa za trudnocom

i jos samo ovo posto sam masturbirao neka 24 sata ranije, i mokrio vise puta.. je li moguce da spermiji prezive u penisu toliko?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odnosom kakvog ste imali neće doći do trudnoće.

Vivian2222

Ja i suprug imamo sexualne odnose bez kontraceptiva,inače dojim djete,i zbog hormonalne promjene,pa me zanima mogu li zatrudnjeti ako ne ejakulira u meni.Jer već su mi neke kolegice rekle da im nije jasno kako su ostale trudne iako nije bilo ejakulacije u vagini. Čisto informativno,hvala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je moguća tijekom dojenja.

tonkaja_

Imam pitanje. Ja i moj decko smo pokusali seks bez kondoma ali oboje smo se bojali pa smo ipak odustali, seks je trajao cca 2 minute i onda je stao. Znaci nije "svrsio" u mene nego izvan, ali me zanima postoji li mogucnost u ove "2 minute" da mu je nesto uspjelo izac i zavrsit u meni od cega bi ja mogla biti trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ja ne znam. Pitajte partera jel što izašlo!

tonkaja_

Mislim na predejakulat .. kolika je sansa trudnoce od toga? Je li uopce moguce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od pedejakulata je moguće dakako.

Doki241

Poštovani doktore,dana 5.12.na moj 14 dan od posljednje menstruacije dakle dan kada bi trebala bit ovulacije moj decka i ja dodirivali smo se spolovilima,s tim da je dečko ima i sorc i bokserice a ja gaćice,al je bilo nesto mokro na njegovom sorcu iako nije ni ejakuirao par dana prij toga ni taj dan ,bojim se da to nije prošlo i da od
Tog mogu ostati trudna pa molim vas ako postoji ikakva šansa ,a nadam se da ne postoji jer previše paničarim samo mi dajte odgovor strah me
Jer je to bio 14. Dan i to mokro nije uopce bilo jako uplašena sam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom ne postoji.

paranoican19

Izvinjavam se sto se opet javljam.. djevojka i ja smo opet imali odnos tako da je bio bez kondoma prvih 5 minuta i onda sam stavio kondom i svrsio dosta kasnije van nje.
Odnos je bio 4.12. a ona ima inace cikluse od 28-31 dan tokom godine i zadnju menstruaciju je imala 12.11. i. Interesuje me je li taj dan mogao biti plodan i je li onda trudnoca moguca. Hvala i izvinjavam se jos jednom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije plodan dan , nije bilo ejakulacije i ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Da li je moguce da zatrudnim ako je momak svrsio po meni, ne bas u blizini vagine,vise po butinama?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguće.

Da li mogu da zatrudnim ukoliko je momak svrsio sve to obrisao peskirom,a zatim obrisao i vaginu istim tim peskirom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće.

mala1345

Decko i ja smo imali spolni odnos bez zastite al nije svrsia u mene nego je izvadia prije i sam dovrsio i to smo napravili dva tri puta a jedan put je bilo u plodnim danima i on me uvjerava kako nemogu ostat trudna a odnosi nisu trajali dugo inace meni stvari kasne odprilike 2-7 dana a jedan put su mi 10 dana kasnile. Trebala sam dtvari dobit 11.1. I jos ih nisam dobila previse me stra i po cijele dane mislim o tome i previse se nerviram svi mi kazu da mi kasne jos vise od nervoze i stresa a jedini simptop koji imam je sta osjecam cudan pritisak u glavi kao da imam temperature al kad izmjerim nemam i kad se smirim i nemislim o tome ne boli me. Kolika je vjerovatnost da sam trudna molim vas odgovor

Nazad
1 ... 16 17 18 19 20 21 ... 41
Naprijed