Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate.

Explorer

Postovani, imala sam spolni odnos s deckom ali nije svrsio u mene, kada smo imali spolni odnos bili su mi plodni dani tj zadnji plodni dan, dali je moguce zatrudnjeti ako nije svrsio u mene i kolike su mogucnosti

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije, male .

Explorer

Postovani, imala sam spolni odnos s deckom, nismo imali kondom i kada sam ga pitala dali je svrsio u mene rekao je da nije, dali je moguce zatrudnjeti ako je doslo ejakulacije a nisu mi bili plodni dani

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su doista bili neplodni dani, neće doći do trudnoće.

hej123

i moram vam napomenuti da mi je djevojkla u zadnje vrijeme non stop pod stresom,i bila je na dijeti,smrsala je par kila,pa je par dana prije datuma mjesecnice pocela opet jesti,i zdebljala se jel i to moze biti razlog?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može svakako.

Postovani, decko i ja smo tokom proslog mjeseca imali odnose,i koristili smo kondom, provjerili smo i nije pukao, tj. sperma nije izlazila iz kondoma. Meni kasni 1 dan, osjecam sve simptome,nadutost, bol u grudima, tupi bol u jajnicima. Da li menstruacija kasni iz nekih razloga ili je trudnoca u pitanju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna. Koji je uzrok odavde ne mogu znati. Imate znakove da ćete dobiti, pa ne vidim razlog za brigu.

Vec 4 dan mi kasni, i dalje su svi simptomi prisutni imam osjecaj kao da ce svaki minut početi ali ništa i dalje. Mogu li iskljuciti trudnocu? Da li to moze biti od promjene vremena ili zato sto stalno hodam bosa, pa sam se mozda i prehladila pomalo?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

Vmarija

Pozdrav, u utorak 17.3 sam imala spolni odnos s dečkom te on nije ejakulirao,kasnije smo shvatili da nam je kondom pukao.to je bilo u vrijeme plodnih dana.kolika je mogućnost trudnoće i sto napraviti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne treba ništa dalje poduzimati. Nije bilo ejakulacije. Ne vidim nikakav problem.

malisha

poslednja menstruacija mi se zavrsila 17. februara, inace su mi neredovni ciklusi....odnos sam imala par dana po zavrsetku, sa kondomom, ali je pre toga usao nekoliko puta bez i onda je stavio...posle par dana opet smo imali odnossa kondomom, oprao see i onda smo se mazili tako i dodirivali ali nije ulazio. mecu jos nisam dobila, kasni uradila sam test i negativan je :Sa nemam nikakve simptome kao kad treba da dobijem inace... nemam simptome uopste :S da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

E ovako, treba mi odgovor na pitanje. Prosla menstruacija mi je kasnila 9 dana, ova je sada stigla 2 dana ranije. Juce sam primjetila kao da sam dobila na gacicama i stavila sam ulozak, medjutim krv vidim samo na gacicama i ona je vise smedja,a stomak glava i grudi me bole kao u svakoj menstruaciji. Zaboravila sam reci da mi je prosla menstruacija bila jako obilna i da je svaka takva, desavalo mi se i prije da "dobijem" menstruaciju koja je bas oskudna i krv je vise smedja, pa kasnije krene normalno. Imala sam odnose ali je svaki bio zasticen (kondom) i provjerili smo ga i bilo je sve ok. Jedino je jednom oko gumice kondoma bilo nesto bijelo,ali tad su bili moji plodni dani pa mislim da je od tog,jer ne vjerujem da je njegov predejakulat mogao da iscuri ispod,kondom je bio citav na kraju odnosa. Da li imam razloga za brigu ili je ovo normalno? Inace sam ovaj mjesec bila pod velikim stresom, porodicni problemi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

O trudnoći se ne radi. Možda upala, cista i sl.

IvanaMar

Poštovani,

imala sam spolni odnos bez zaštite 14.,15 i 17.04., ali dečko ni jednom nije svršio u mene. Zadnju menstruaciju sam dobila 25.03., a inače mi traju 23-25 dana. Je li moguća trudnoća jer je danas već 25ti dan i grudi su mi malo povećane i blago nadut trbuh, ali menstruacije još nema. Napominjem da sam prije par dana bila prehlađena (grlo, nos i blaga upala mjehura). Je li to ima kakve veze s kašnjenjem ili je vrijeme za zabrinuti se?? Hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da neće doći do trudnoće.

Dlores

poštovani, imam 17 godina i 6.4 sam bila na pregledu kod ginekologa i rekao mi je da imam plodne dane na desnom jajniku i da moram paziti,na sto sam mu rekla kako mi je sada ovulacija bila u petak 3.4 na sto se on slozio. 11.4 imala sam spolni odnos bez zaštite jer sam si izracunala da nemam vise plodne dane. Sada mi menstruacija kasni vec 4 dana,prosjecni ciklus mi je 26 dana. Je li moguće da sam stvarno trudna?sad(

Nazad
1 ... 18 19 20 21 22 23 ... 41
Naprijed