Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Sabijator

Jos ovo pitanje, kolike su sanse za trudnocu, je l opasno ili ne?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte više. LP.

Nez123

Postovanje!
U postu iznad sam postavila pitanje na koje ste mi odgovorili da nemoze doc do trudnoce al sad me zanima jos nesto ako nije problem,grudi me "zigaju" sto nisu prije i mjesecnica mi kasni 2 dana dalii to znaci ista?
Samo da napomenem nevina sam i bili su mi neplodni dani
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je o simptomima pms-a i uskoro će doći menstruacija.

lady94

Pozdrav, imam par dana bolove u trbuhu, osjecam se slabo, menstruacija mi kasni 12 dana i imam temperaturu. Trudna nisam, napravila sam dva testa, oba su negativna. Da li mozda znate sto je uzrok tome?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mogu znati jer imam premalo podataka. Ne radi se o trudnoći. Javite se ginekologu na pregled ako su bolovi u maloj zdjelici,.

Stevo74

Pozdrav, naime moja cura i ja smo sinoc pokusali prvi puta imati spolni odnos (sa zastitom), nije puknuo himen, naime zadnji put kad sam ga gurnuo(samo glavic je usao) sam osjetio da mi je kondom ispao s penisa. Izvadio sam ga i nisam ejakulirao, jel postoji mogucnost za trudnocom? Izracunala je i pokazuje negdje da je prvi plodan dan a negdje pise da nije, opet pitam jel moguce da je trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanoj situaciji neće doći do trudnoće, jer niste ejakulirali.

maramaramara2

Imam jedno pitanje, jel postoji mogucnost zaceca ako je devojka nevina i doslo je samo do pokusaja odnosa i nije bilo ejakulacije. I to se dogodilo dva dana pre menstruacije pri cemu ona nije izostala...?

Samosvoja2

Zanima me kolika je sansa za trudnocom ako je ne zasticeni odnos bio na dan ovulacije ali nije doslo do ejakulacije uopce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

maramara neće doći do trudnoće prema opisanom.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Samosvoja vrlo vrlo mali.

Samsunggalaxynote

Imao sam odnose s djevojkom koji su prvih 20-30 sekundi bili ne zasticeni (odnosi nisu bili zaredom). Jednom prilikom smo nakon prvog puta isto imali odnos koji nije bio zasticen isto tako 20-30 sekundi. Nikad joj menstruacija nije bila redovna i cesto se dogadjalo kasnjenje (jednom i do 15 dana). Siguran sam da nikad nije doslo do ejakulacije unutar rodnice, medjutim ovaj put joj kasni oko 20 dana s tim da nema nikakvih naznaka trudnoce. Kolike su sanse da je u pitanju trudnoca?

ludicaludaa

Postovanje..e ovako slicno pitanje kao predhodno ..imala sam.odnos 9 dan ciklusa.. Ali nakon duge pauze tacnije godinu dana nakon poroda.. On nije uopste ejakulirao i nije dugo trajalo prekinuli smo odnos.. I u toku odnosa on je mokrio.. Mogucnost trudnoce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Samsung prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ludica prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.

xxx123yyy

Ja i cura smo imali spolni odnos dan prije dolaska plodnih dana.Ejakulirao sam izvan nje.Obrisao sam spolovilo i nakon 10 min smo ponovo imali odnos ,ali nisam ejakulirao u nju.Kolike su šanse za trudnoću?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Male i ne može se isključiti mogućnost trudnoće.

Ana_Zg

Pozdrav,zadnju menstruaciju sam imala 14.01.2016.(oduvijek je redovna i tacna),zatim 07.02.2016.,sam imala nezasticen odnos,doslo je do ejakulacije,prema kalendaru tada su mi bili neplodni,zanima me da li moze doci do trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom neće doći do trudnoće.

Nazad
1 ... 23 24 25 26 27 28 ... 41
Naprijed