Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o predejakulatu a niti o mogućnosti trudnoće.

carina

da li postoje ikakve sanse za trudnocom po mojoj prici ili je to nemoguce? napominjem to je trajalo 5-10 sekundi i nisu joj bili plodni dani ali sada joj kasni 7 dana ali ona je neredovna uvek i sada ponekad oseca bol u ledjima i stomaku.. Molim vas pomozite...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne postoji.

tinab1234

Poštovani, imala sam odnos 14. 02 što je i prvi dan menstruacije. Proverila sam, reč je o neplodnim danima. Imala sam odnos, nezasticen. Decko je ejakulirao vani. Danas mi je 29.dan ciklusa i jedan dan mi kasni. Za sada ne osecam predmenstrualne simptome sem nervoze i povecanog apetita. Je li trudnoca moguca?

Mladilav

Pozdrav
Ja i djevojka smo se malo zabavljali i otislo je predaleko... Ušao sam u nju na 3 4 cm dubine i na samo 3 4 sekunde i prekinuli smo jer ju je boljelo. Nisam svršio ni blizu niti je bilo vremena.Poslje smo se nastavili igrat s prstima i ona je prokrvarila mislim da joj je pukao himen...
Uglavnom ima neuravnotezene menstruacije i policistične jajnike.
Predzadnja menstruacija joj je zavrsila 29.1 a nova započela 10.2
Mi smo sada u panici jer nije jos dobila ii nema bas znakova...
Jel mogla zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tinab ne radi se o trudnoći.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mladilav prema opisanom ne radi se o trudnoći.

***elvis***

Poštovani, imao sam odnos sa devojkom prvi put sa prezervativom i ejakulirao sam van nje, obrisao sam penis i posle 10-15 min smo imali opet odnos ali bez prezervativa, opet sam ejakulirao van nje. 14.03. joj je bio poslednji dan menstruacije a mi smo imali odnos 15.03., nije joj bio plodni dan. Da li postoji verovatnoća da zatrudni?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod opetovanih odnosa šansa za trudnoćom postoji, no ne kod vas ako je neplodan dan.

Mikica1606

imala sam ne zasticen odnos 3. dan menstruacije koji je trajao kratko i nije bilo ejakulacije.isto takav ne zasticen odnos koji je po kalendaru bio 1.plodni dan ali ne mora biti da je tako.odnos je trajao oko 1 min i on nije bio ni blizu svrsavanja ali je stavio kondom i nastavili smo no ni tada nije svrsio.zavrsili smo odnos i tek nakon duzeg vremena je svrsio zadovoljavanjem.dali je moguca trudnoca jer nije bilo ejakulacije ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U navedenoj situaciji neće doći do trudnoće.

panicim2512

Molim Vas, pomozite mi..
Imam odnose sa dečkom u prosjeku jednom tjedno i on uvijek ima kondom i nikada ne svrši dok je u meni, nego vani. Meni kasni mentruacija 6 dana, nije mi inače redovita, ali samo jednom je kasnila ovako dugo. Da li je moguće da sam trudna? Jako se brinem, imam bolove u bešici i stomaku, i sada sam vidjela dosta sluzi na gaćicama.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni u svoje tvrdnje ne trebate brinuti oko trudnoće.

larisa123

Doktore, imam 22.god. i uredne cikluse, i uredne UZV i papa teste, zadnjih pola godine osjecam ovulaciju na jajnicima ( kao bolnu lopticu u jajniku) vec 2 godine ne uzimam pilule, uzimala sam ih 2 godine. Da li ta bol upućuje na začepljene jajovode ili se smatra normalnom? Ja u plodnim danima vidim obilnu rastezljivu sluz. Ako su zacepljeni jajovodi bi li imala tu sluz svejedno? Hvala puno!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalna je i govori o ovulaciji a ne o možebitno začepljenim jajovodima.

jedna maja

Postovani, da li je moguce zatrudneti ako se decko nakon ejakulacije oprao, pritom bio suv i da smo imali odnos bez ejakulacije posle? Da napomenem da su mi neredovni ciklusi, danas mi je 39. dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa za trudnoćom postoji, no nije velika.

Luudimmmm

Imala sam nezasticen odnos u plodnim danima ali bez ejakulacije.. Da li je moguce da zatrudnim?

mandzooo

Ja i cura smo imali odnose, drugi put i mazali smo se 10min i ja sam svrsio u kondom skino ga i nastavio par minuta kasnije bez kondoma, zatim sam tako napravio 2 i 3 put nakon sto smo se maznuli...kolike su sanse da je trudna? kasni joj vec par dana i osjeca bol u grudima, umor navecer, i malo pa malo mora mokracit iako je tako otprilike bilo i prije al opet

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ludim, ne ako su neplodni dani.

Nazad
1 ... 25 26 27 28 29 30 ... 41
Naprijed