Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mandzo šansa postoji za trudnoćom no nije velika.

Brinetaaa123

Imala san spolni odnos sa deckom,danas 13.06 (par sati ujutro je bilo). Ovulacija mi je 15.06 (gotovo uvijek mi menstrucija dode na vrijeme). Nismo koristili kondom. Nije svrsio, ali me svejedno strah. Postoji li sansa da sam trudna?
Dali bi trebala popiti tableru za dan poslije? Molim vas odgovorite mi sto prije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije onda neće doći do trudnoće i ne treba vam pilula za dan poslije.

malena188

Dečko i ja smo odlučili imat nešto više ali u trenuku kada je trebao ući u mene ja sam odustala.Ali moguce je da je na kondomu bilo malo sperme.Ja sam jos djevica.No je li moguće da ako je bio na ulazu da tako ostanem trudna tj da permij dođe do rodnice?Bili su mi plodni dani.To se dogodilo jucer. Trebam li napraviti test?
Nadam se da ćete uskoro odgovorit.Hvala!

Predator

Postovanje, partnerica mi vec treci mjesec koristi Dianne 35 pilule, prije toga ciklusi su joj bili nestabilni ,kasne ,od kako pije pomenute pilule, mjesecnica joj se javlja prije datuma otprilike 26,27 dan, imamo redovne odnose no kalendarski dan prije ovulacije imali smo kratak odnos bez zastite, ejakulacija nije bila ni blizu, sad joj se vec neko vrijeme javlja smedji iscjedak, i bolove u donjem dijelu trbuha, dali postoji mogucnost trudnoce, iako se je odnos samo jednom desio bez zastite, ali su koristene dianne 35, nesporazum je oko odliva..hitno molim vas, unaprijed hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Malena neće doći do trudnoće.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Predator neće doći do trudnoće jer uzima pilule.

Predator

Hvala vam u svakom slucaju, ali molim vas sta moze biti uzrok smedjeg iscjedka, zato sto su me neki forumi doveli do zabune, zanima me vase strucno misljenje..hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Od uzimanje pilula je. Probojno krvarenje tzv spoting uz pilule.

malena188

Hvala Vam još jedamput!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

luckies1892

Poštovani, ja i djevojka "igrali" smo se sa spolovilima i kad sam ejakulirao spolni organ mi je bio izvan nje i dosta udaljen tako da sam ejakulirao po njezinoj nozi i bila je mokra, odnosno iscjedilo se prema njezinom spolovilu. Zanima me postoji li vjerojatnost da je trudna i koliko velika ako postoji, hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

luckies1892

dali je moguce da ona zatrudni ako sam ejakulirao po njezinom spolnom organu, odnosno moj spolni organ nije bio u njoj vec izvan nje no ejakulirao sam po njenom spolnom organu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte više. Vrtimo se u krug. LP.

luckies1892

molim vas samo odgovor na ovo zadnje pitanje pošto mi nije baš jasno jer smo vrlo vrlo zabrinuti, samo da kazete kolike su sanse ako postoje i trebamo li biti zabrinuti, hvala

amatkovic

Poštovani,

Pila sam yaz kontracepcijske pilule 2 ipo godine.

Prestala sam ih piti 27.4.2016 te mi je tada nastupila menstruacija te je trajala do 3.5.2016 (7 dana)
7.5.2016 sam imala odnos sa dečkom prve 3 minute bez kondoma gdje nije ejakulirao pa smo dalje nastavili sa kondomom.
12.5.2016 smo opet imali odnos ali ovoga puta sa zaštitom (kondom).

Nadalje sam dobila menstruaciju 23.5.2016, no bila je puno obilnija, dosta jača nego inače (ne znam je li to radi prestanka uzimanja jaz tableta ili da nije nekakvo krvarenje od trudnoce posto smo bas imali odnos 7.5. bez zastite prve 3 minute posto su mi u bilizini tog datuma bili plodni dani.

Nisam imala odnos od 12.5, prije nego sto sam uzimala jaz tablete, menstruacija mi nije bila regularna, nekada je dosla kasnije, nekada tocno na 28i dan.

Ono sto me zabrinjava:
Recimo da sam nastavila piti jaz tablete, ali sam prestala radi pristica na leđima, menga mi je trebala doci 19.6.2016. no meni ona jos uvijek nije dosla te me hvata panika. Također imam osjecaj da sam dobila nesto kila, mozda je to isto sto sam prestala piti tablete, a mozda i ne, 28.6 sam obavila test na trudnocu u 9:20 ujutro te je bio negativan.

Molim Vas za savjet, kolike su sanse da ova zadnja menga uopce nije bila menga vec nekakvo krvarenje uslijed trudnoce??, jesam li mozda trudna? Jesam li test na trudnocu dobro napravila (u smislu da je pre kasno napravljen ili pre rano) ili sam promasila? Kada biste mi savjetovali da napravim novi test?

Zahvaljujem

amatkovic

Samo da nadodam,
Koristila sam clearblue easy test na trudnocu

Također sam jos pod stresom te sam bila na moru tjedan dana i sada imam ispite, jeli moguce da kasni radi promjene temperature te stresa radi nadolazecih ispita i stresa zbog toga sto mi kasni pa mislim da sam trudna? Te molim da odgovorite na pitanja sto sam iznad pitala ako je moguce.

Zahvaljujem,
Antonija

Dejan Šakoronja, dr. med.

amatković ne trebate brinuti oko trudnoće. Ne radi se o istoj. O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome, da se ne ponavljam na svakoj stranici ispočetka.

amatkovic

Poštovani,

Pošto je prošlo vec 18 dana od ocekivane menstruacije, otisla sam uraditi hcg test.

Nalazi su sljedeći:

TUMORSKI BILJEZI: KORIONSKI GONADOTROPIN (ßHCG) (CMIA)
Uzorak : (S)
Rezultat: < 1,20
Jedinica: IU/L
Referentni interval: do 5

Nalazi upućuju da nisam trudna, doktorica mi savjetuje Duphaston, znate li nešto o tome lijeku, ima li boljih na tržištu?

Nazad
1 ... 26 27 28 29 30 31 ... 41
Naprijed