Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Stresirana

Postovani imala sam sinoc odnos sa partnerm tj pokusaj jer mu se polni organ nije podigao skroz.. Imali smo problema kad stavi kodnom spusti se, pa smo pokusali bez zastite, medjutim on nije ejakulirao.
Par sati nakon toga( 3, 4 h) smo imali opet odnos gde je penis bio u punoj erekcij,i na pocetku BEZ zastite a na polovini smo stavili kondom u koji je i svrsio.
pre drugog odnosa se istusirao.
Poslednja menstruacija mi je bila 26.6.2016 ali mi nisu tacne i redovne nego uvek kasni po 5,6, 7 pa i 10 dana.
Treba li mi tableta za dan posle?
pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne treba.

Ajeto18

Postovanje, imam pitanje u velikoj sam nedoumici. Inace ucenik sam medicinske skole pa je malo i cudno sta postavljam takvo pitanje al trebam savjet. S curom nikada nisam imao spolne odnose. Dakle samo "prsti". Jednom smo bili vani penis nije mogao uci u rodnicu nevina je i bio je vani uz rodnicu. Bila je okrenuta prema meni trbuhom. Trljali smo se neko vrijeme ejakulirao sam s penisom uz nju. Bila je noc al moglo se vidjet da su hlace mokre itd i gace. Bio je 15 dan ciklusa tak nesto sa velike mogucnosti trudnoce na srednju. Kada sam svrsio nisam vise nista guro prste. Znaci cura je djevica 100 posto nikad odnose nismo imali samo to. Menstruacija je inace redovna ali nemoze spavat s mirom vec dva tjedna, budi se nocu i nejede bas. Cura ima 16 godina. Osobno ne znam sto bih rekao svi kazu gotovo nemoguce i da je nesto uslo u rodnicu. Molim vas za savjet. Inace menstruacija joj kasni 2 dana. 2 dana nije puno al ne ide na ruku ni njena ogromno pretjerana briga. Jel potrebno radit test za trudnocu. Znaci moguce da je nesto prstima uslo prije ali trebao bih vase strucno misljenje. I gledao sam odgovore al nisam se nasao bas pa ako mozete napisati svoje misljenje. Kazem ucili smo i u skoli u tome al sam opet skeptican sam. Zahvaljujem se na odgovoru unaprijed.
Lp, puno hvala!

Matika123

Postovani doktore mene zanima jel moze doci do trudnoce ako nije doslo do ejakulacije

Stresirana

Postovani, pisala sam Vam 30.7.2016. Menstruaciju jos nisam dobila, ali sam dva dana nakon odnosa zaradila upalu urinarnog trakta.
Ne znam kako ovo mi se prvi put u zivotu desava, veoma je neprijatno i sumnjam na takozvani cititis medenog meseca. Ukoliko znate sta bih mogla za to da pijem molim Vas pomozite, posto cekam nalaz urinokuture do vikenda a takoreci preselila sam se u toalet !
Puno hvala i srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ajeto odgovorio sam vam. Pronađite si odgovor.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Matika može od predejakulata.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Stresirana, brusnicu, uvin čaj, urosal lady i sl.

Stresirana

Postovani o menstruaciji i dalje ni traga ni glasa sad trebam li da se brinem trudnoce?
i da li je ikako moguce da mi je 34. dan ciklusa plodan??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ovakvo dopisivanje nema smisla. Javite se na pregled sutra svom ginekologu.

Stresirana

Postovani, poslusala sam Vas i jutros sam bila kod doktorice na pregledu. Na UZ je videla oko desnog jajnika slobodnu tecnost, jajnici su velicine oko 32 a endometrijum debljine 7mm. Da li postoji sansa da je to bila folikularna cista koja je pukla i oslobodila jajnu celiju te da je moglo doci do oplodnje?
Dr mi nista nije dala za izazivanje krvarenja samo me je uputila da izvadim krv sledece nedelje i da dodjem sa nalazima posto ne rade vikendom drzavne sluzbe.
Molim Vas za misljenje posto mi svaki dan produzava strah od nezeljenog zaceca. Danas mi je 41. dan ciklusaa odnos sam imala 34. dan. Kasni mi 10 dana
Izvinite na smetnji, ako mozete razumite... happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bili ste kod ginekologa danas i što nju niste pitali ta pitanja.
Postupite kao što vam je sugerirala ginekologica.

Stresirana

Pitala sam je rekla je da ne moze da zna..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte više. Vrtimo se u krug.LP.

afrodita10

Pozdrav, ne znam je li ovo pravo mjesto za ovo pitanje ali negdje stvarno moram. Imam decka vec godinu i 4 mjeseca. Nije nam prvi put da smo imali odnose. Prije nekih tjedan dana smo spavali skupa i koristili kondom, no primjetili smo da je kondom pukao skoro u istom trenutku, a on nije svrsio. Imam neredovite mjesecnice, ali zadnjih par mjeseci otprilike dolaze redovnije, ali ne obilne. Po internet kalkulatorima tada kada smo spavali trebali bi bit kao moji plodni dani. Zadnju mjesecnicu sam imala 4.8. i racunavsi s obzirom na prethodne mjesecnice ciklus mi traje 31 dan. Njega je zabrinulo sto je na tom puknutom djelu osjetio vlaznost za koju ne zna jel tako s unutrasnje strane kondoma zapravo ili je njegova izlucevina. On sigurno nije svrsio u tom trenutku, a odmah smo stali cim smo to vidjeli. Znam da ima jos malo vremena do mjesecnice, ali nekakva paranoja me ne pusta. Postoji li mogucnost da sam ostala trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće ni doći do trudnoće. Dakle nema razloga panici.

afrodita10

Hvala na odgovoru, pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Tajitaj1

Do ssada ste imali 100 ovakvih poruka ali mene i dalje muči.Znači ja i moja cura smo se trljali spolnim organima a pritom nije došlo do ejakulacije,već puno prije toga.Moj glavić je dodirivao njen spolni organ ali nije ulazio.Odgovorili ste na slicna pitanja sa odgovorom da nije moguce,to se dogodilo tjedan-dva prije menstruacije,sad menstruacija kasni 3 dana,djevojka se tuzi na laganu mucninu i umor.Pa bih vas molio da mi odgovorite.Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kako i Vama tako sam i drugima odgovorio. Trljanjem se ne ostaje trudan.

Nazad
1 ... 28 29 30 31 32 33 ... 41
Naprijed