Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

Luckies94

Poštovani dr,
Sinoć sam imao odnos sa devojkom bez kondoma i kasnije sam stavio kondom kako bih svršio bezbedno i sve je bilo ok.
Međutim, jutros smo ponovo imali odnose (nakon 5-6 sati od prethodnog), stavio sam kondom i od predugog sexa i menjanja poza on je pukao, ali sam ga izvadio pfe ejakulacije i svršio spolja, tada sam i video da je pukao. Nemam predstavu kada se to desilo. E sada, zanima me kolike su šanse da ona zatrudni, tj da li postoji mogućnost da je ostalo malo sperme od sinoć u mom penisu i na glaviću pa da je to sada ušlo u nju kada je kondom pukao?
Ona ima neredovan ciklus već nekoliko meseci i dobila je pre 13 dana tako da su verovatno sada najplodniji dani. Da li bi trebala da popije pilulu za dan posle?
Hvala najlepše

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće. Prošlo je dosta vremena od odnosa do odnosa.

mudja123

Pozz
Imam jedno pitanje za vas
imao sam odnos s curom i ona je nevina i ja zanima me jel moguce doc do trudnoce,nismo koristili nikakvu zastitu ali prije nego sto sam svrsio izvadio sam i svrsio sam samo znaci po povrsini njezinoj pici, ona je odma osla isprati to ako je to uopce bilo moguce zanima nas jel moguce da zatrudni.
Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse za trudnoćom prema opisanoj situaciji su male.

Tinamouse

Dobar dan,s dečkom sam imala odnos danas to jeste 10.dan ciklusa
Jutros oko 5 h je ejakulirao i nakon toga se oprao te mokrio dva-tri puta i potom oko 11 smo imali nezaštićen odnos koji je trajao 10 sekundi otprilike
Postoji li potreba za uzimanjem ellaOne?
Ciklusi su mi otprilike redovni,osciliraju 3-5 dana
Možete li mi reci da li je tacno da ako sam posljednju menstruaciju imala 16.-20. decembra da plodni dani nastupaju tek od sutra 26.12?i da li postoji mogućnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su plodni. Kod opetovanih odnosa šansa za trudnoćom postoji. O ev. uzimanju elaone pilule vi donosite odluku.

Tinamouse

Hvala Vam
Uzet cu pilulu za svaki slucaj,da li je ona dovoljno djelotvorna po tom pitanju ako se uzme 24 sata nakon?

Tinamouse

I izvinite zaboravila sam dodati da je razlika izmedju odnosa bila 6 sati te je u medjuvremenu dečko se oprao i mokrio dva puta

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

_darmar_

Dobro vece.. Decko i ja smo imali odnos 5 dana nakon menstruacije. Prvih 2-3 min smo imali odnose bez kondoma, a zatim je on stavio kondom i nakon 5-10 min svrsio. Da li imam razloga za brigu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako nije bilo ejakulacije u rodnici.

Goodgirl

Pozdrav,
Imam 17 godina i s deckom sam vezi skoro godinu dana. Planiramo za godisnjicu ostvariti taj prvi put. Menstruacija mi je redovita, ciklus 28 dana vec 4 godine.
Glavno pitanje je, sa ili bez kondoma? Rekla sam mu da ce svakako izvaditi jer sta je sigurno, sigurno je.. zanima me koliko je siguran odnos bez kondoma ali bez ejakulacije unutra?
Hvala unaprijed!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sugeriram odnos s kondomom i u neplodnim danima.

Burke

Postovanje,
Ne znam da li sam pritisno da se posalje ili ne ali evo ponovo cu pisati.
Imao sam sa djevojkom nekoliko puta odnos, ali ni jednom nisam ejakulirao u nju, jesam samo jednom dobio osjecaj da ce doci do vrhunca medjutim odmah sam prekinuo odnos sa njom. Ali kako smo ona i ja racunali njoj padaju ne plodni dani to kada smo radili. Ali nije nista trajao duze od 5 minuta. Sada me zanima da li je moguce da ona ostane trudna iako nisam ejakuirao u nju? Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kod opetovanih odnosa šansa za trudnoćom postoji. Postoji i od predejakulata. Ako joj kasni menstruacija neka napravi test.

Burke

Postovanje,
Pisem evo vec drugi put ali mi niste dali odgovor.
Imao sam sa djevojkom nekoliko puta odnos, ali ni jednom nisam ejakulirao u nju, jesam samo jednom dobio osjecaj da ce doci do vrhunca medjutim odmah sam prekinuo odnos sa njom. Ali kako smo ona i ja racunali njoj padaju ne plodni dani to kada smo radili. Ali nije nista trajao duze od 5 minuta. Sada me zanima da li je moguce da ona ostane trudna iako nisam ejakuirao u nju? Pozdrav

Burke

Po nekim racunicama trebalo bi da joj danas bude menstruacija, ali nema nista mislim jos nije pocelo. A s obzirom da smo se pazili ono skroz na skroz i da nije moguce znaci da je ista u nju iscurilo jer prije svega bili su joj ne plodni dani. Da li postoji neki predznak da je ostala trudna i da li ona to moze nekako da osjeti ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dječače odgovorio sam vam.

Burke

Postovanje doktore.
Pricam sa njom i rekla mo je da je jucer imala bijelo pranje da li to nesto treba da znaci ???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemojte više.lp.

Nazad
1 ... 29 30 31 32 33 34 ... 41
Naprijed