Kontracepcija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 4307 | Broj poruka: 50719

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?


Autor Poruka

brinem.se1234

01.08.2018. 10:00

Jucer sam curi stavio samo glavic u vaginu jer nam jos nije bio prvi put i nezeli odmah sve, dns ju boli trbuh i leda i brinem se da nije trudna jel moguce da je trudna iako nisam ejakulirao u nju, brine nas jel moguce da zatrudni ako je meni malo izaslo tijekom ajmo rec sexa.
Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

01.08.2018. 10:25

Ne postoji mogućnost da na opisani način dođe do trudnoće.

Djuropalica

08.08.2018. 15:10

Cura i ja smo imali spolni odnos
U njezinim plodnim danima
Ali koristili smo kontracepciju i nije bilo ejakulacije
Jeli moguce da ostane trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

09.08.2018. 10:10

Poštovani, prema svemu što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.

Medo123

17.08.2018. 16:25

Postovani,
Imala sam nezasticeni spolni odnos u 12.danu ciklusa(sto znaci pred ovulaciju), ciklus mi traje od 28-32 dana, vecinom je redovan. 4 sata nakon nezasticenog spolnog odnosa, ponovo je doslo do odnosa(nezasticenog) s time da decko nije isao mokriti kako bi ostatak ejakulata otisao iz penisa. Dal’ je moguce ostati trudan? Preporucate li pilulu za dan poslje?

Ivo Balenović, dr. med.

18.08.2018. 01:00

Poštovana, iako je minimalna, mogućnost trudnoće postoji. Za svaki slučaj uzmite tabletu.

Z@brinuti

23.08.2018. 11:50

Hitnooo!!
Poštovanje,naime ne znam gdje mogu pitati o ovome pa mi je ova stranica pala na pamet.
Dakle unazad nekih 10-tak dana cura je bila kod mene i nije došlo do spolnog odnosa nego sam sam svršio po njoj ali je problem što je nešta sperme skliznulo preko vagine pa me sada zanima dali postoji mogućnost da je trudna,usput pije kontracepcijske tablete,tablete je trebala piti do ponedjeljka i onda dobiti menstruaciju ali je menstruaciju dobila sad u ovaj ponedjeljak točnije od 20.8 joj to traje kaže da nije nešta puno nego samo malo bude,također kaže da osjeća i umor a čitao sam negdje da su to sve simptomi trudnoće pa ako može odgovor unaprijed hvala happy.

Ivo Balenović, dr. med.

24.08.2018. 11:45

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji niti teoretska mogućnost trudnoće.

Milenica

03.09.2018. 08:35

Postovani, imala sam odnos sa deckom, pre stavljanja kondoma, 2 do 3 puta je gurnuo glavic, posle toga je stavio kondom i izvadio pre ejakulacije, da li postoji mogust za trudnocom?

Ivo Balenović, dr. med.

03.09.2018. 15:45

Poštovana, na opisani način ne postoji mogućnost trudnoće.

minjaa

17.09.2018. 19:40

Poštovani,

Odnos sa momkom sam imala 09.09. koristili smo zaštitu, međutim kondom je bio šupalj. Dakle, nije pukao, već je imao 2 rupice na sebi. Momak je ejakulirao u mene, Tj. u kondom. Test sam radila odmah treći dan, bio je negativan. Zadnji ciklus sam imala 30.08. Idući treba da bude 27.09. Grudi me bole, u protekla 3 dana nepodnošljivo, imam sindrom policističnih jajnika. Postoji li možda mogućnost da sam u drugom sranju? Lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

18.09.2018. 17:25

Poštovana, test ste uradili prerano. Odnos je bio pred sam kraj neplodnih dana. Ukoliko menstruacija ne nastupi na vrijeme ponovite test na trudnoću.

burebure

26.09.2018. 20:10

Ovako.. Imao sam odnos sa devojkom bez kondoma u petak 21.09. i nisam svrsio, cak mi se cini da nisam bio ni blizu kraja.. Posle sam stavio kondom i odnos je trajao jos nekih 10-ak minuta ali nisam svrsio ni posle toga. Sad Vas pitam, da li moze doci do trudnoce i da li imamo razloga za brigu ako je njoj poslednja mens. bila 23.08. a sad joj kasni 3 dana, ona kaze da joj je kasnilo i proslih dva meseca. Molim za odgovor hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

26.09.2018. 22:05

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a i prema svemu što ste naveli nema teorije da dođe do trudnoće.

burebure

27.09.2018. 15:15

Hvala Vam!
I samo me jos nesto muci, da li moze da utice sluz iz muskog polnog organa na trudnocu tokom odnosa?
Hvala unapred.

burebure

27.09.2018. 15:15

Izvinite.. Jos da dodam da joj kasni vec 4.dan, ali kaze da se oseca skroz normalno.

Ivo Balenović, dr. med.

27.09.2018. 22:50

Sluz ne sadrži spermatozoide i nije moguće da na taj način dođe do oplodnje,

Malikiki

05.10.2018. 10:10

Postovani,
Ja i djevojka smo imali zasticeni odnos 3 puta, niti jednom nisam ejakulirao u nju (nego vani iako je bilo prilicno blizu). Svaki puta smo provjerili kondom (uljevanjem vode) i provjerili da nema nikakvog curenja. Brine nas predejakulat koji sam ja moguce prenjeo prstima na kondom prilikom stavljanja i drugo i jos bitnije sto sam tek sada shvatio da smo kondom stavili krivo (bilo je zraka (nalik na mali balon) na vrhu kondoma u spremniku za ejakulat). Prva menstroacija je trajala 09.09.2018-12.09.2018 a mi smo imali odnose 21.09.2018 i 22.09.2018. Mobilna aplikacija je pokazivala
Da su bili neplodni dani ali po dolasku nove menstroacije plodni dani su se pomakli (iz nekog razloga) i po novom je 21.09 padao kao plodni dan...
Treci odnos, takoder zasticeni, i ponovno da krivim nosenjem kondoma (mali balon zraka u spremniku) imali smo 1.10 sto spada u neplodne dane a nova menstroacija je nastupila 04.10. (I predvideno je zavrsetak 07.10.- jer su joj inace 4 dana).
Brine nas kolike su nam sanse da je ostala
Trudna iako nisam ejakulirao u nju prilikom
Niti jednog odnosa, nego ako smo prilikom stavljanja kondoma nekako spermije prenjeli putem predejakulata na kondom ili ako je nekako doslo do curenja kroz stijenke kondoma zbog tog zraka. Provjerili smo
Kondom svaki put i nije bilo nikakvih curenja ali nas svejedno brine ova situacija, hvala vam puno na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

05.10.2018. 11:25

Poštovani, ne postoji mogućnost trudnoće. Menstruacija koja je nastupila 4.10. to dokazuje.

burebure

14.10.2018. 00:15

Nadovezujem se na pricu sa kraja septembra
(Imao sam odnos sa devojkom bez kondoma u petak 21.09. i nisam svrsio, cak mi se cini da nisam bio ni blizu kraja.. Posle sam stavio kondom i odnos je trajao jos nekih 10-ak minuta ali nisam svrsio ni posle toga. Sad Vas pitam, da li moze doci do trudnoce i da li imamo razloga za brigu ako je njoj poslednja mens. bila 23.08. a sad joj kasni 3 dana, ona kaze da joj je kasnilo i proslih dva meseca. Molim za odgovor hvala.) i danas je devojka tj jutros je osetila mucninu, oseca se iscrpljeno i otisla je po test uradila ga i bio je negativa. Da li postoji sansa za brigu oko trudnoce? Da napomenem, ona prolazi kroz jako stresan period u zadnjih 5 dana. Hvala na izdvojenom vremenu i odgovoru.

Nazad
1 ... 34 35 36 37 38 39 ... 41
Naprijed