Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

zassa_

Poštovani!
Zadnju menstruaciju dobila sam 1.04., 22.04 imala sam nezaštićen spolni odnos s prekinutim snosajem. Pretpostavljam da se radilo o neplodnim danima. Sigurna sam da ejakulacije nije bilo. No četiri dana prije menstruacije primjetila sam smeđi iscjedak, pa Vam se odmah javljam. Zanima me da li je ikako moguce da je iscjedak znak trudnoce budući da je prošlo tek 4 dana od spolnog odnosa? Namjeravam svakako pričekati menstruaciju, ali me zanima taj iscjedak.
Inace, imam redovite menstruacije, no nalazi si pokazali da je razina progesterona ipak niska pa sam uzimala duphanston tablete 5mj. Osim toga počela sam uzimati i antidepresive zbog velikog stresa, te sam tjedan dana prije spolnog odnosa liječila candidu, uz canesten vaginalete i plymicol kremu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

andreksi

Poštovani,
Duzi period mi je ciklus trajao 29-30 dana, ali prosli mesec je poceo 3 dana ranije. To je bio 07.08. Nakon toga sam imala odnos sa deckom, koji je bio zasticen kod kondom nije spao. Nastavili smo odnos bez zastite sto je trajalo oko pola minuta do minut kada smo zbog straha prekinuli. Nije ejakulirao u mene. Ovog meseca jos uvek nisam dobila menstruaciju, i vec par dana sekret mi je belicast i dosta gust. Svakako planiram da uradim test, ali mozete li mi reci da li postoji i kolika je sansa za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

xD

odnos sam imala prije mjesec i po bez zaštite ali nije ejakulirao u mene. poslije tog dvije normalne menstruacije...međutim trebala sam dobiti 13.11. ali nisam ... da li je moguće da je u pitanju trudnoća? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali dvije menstruacije kako bi se onda radilo o trudnoći?

xD

Čitala sam da je moguće da se u toku trudnoće dobije menstruacija...koliko je to tačno? Zato mi nije jasno

xD

I nije mi jasno zašto mi ovaj mjesec kasni već treći dan.

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima koji govore o tome.

xD

Sve sam pročitala ali stvarno ne mogu naći. Je li Vam teško da mi opet napišete? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Cista, pcos, upala, promjene rada štitnjače, promjene tjelesne težine, promjena godišnjeg doba, promjene klime, naglo mršavljenje, intenzivno bavljenje sportom, anovulacijski ciklusi, i sl. KOji je uzrok kod vas ne mogu znati.

xD

Ok. Hvala Vam mnogo. happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Janciks123

Da li je mogice sa devojka zatrudni ako sam svrsio pa nastavio vratio penis u vaginu dva ili tri puza ali sam siguran da sam van devojke svrsio i iscedio penis ?? Hitno odgovorite molim vas

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
šansa za trudnoću je mala, ali postoji.

Djuropalica

Cura i ja smo imali spolni odnos
U njezinim plodnim danima
Ali koristili smo kontracepciju i nije bilo ejakulacije
Jeli moguce da ostane trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće.

zbunjena1

Postovani, imam problem. Poslednja menstruacija bila mi je 27.7 i trajala do 31.7. Imala sam odnos sa deckom 9.8 (sudeci po kalendaru na mobitelu to je poslednji dan plodnih dana). U toku predigre je svrsio ali ne po meni niti unutar rodnice. Nakon toga smo oboje mokrili i on se oprao vodom i sapunom. Odnos smo imali nakon 5 - 10 minuta sa zastitom. Nije ejakulirao u mene, a niti nakon odnosa, proverili smo kondom i nigde nije pukao, opet napominjem nije ejakulirao niti u mene niti izvan nakon prekida odnosa. Brine me da li mogu ostati trudna ako je u toku predigre nesto kanulo po meni (ne unutar rodnice). Budući da su “plodni dani” da li ima potrebe za brigu? Hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.